Kampania Just Paul na wiosnę/lato 2019 jest dla nas bardzo wyjątkowa. Do współpracy zaprosiłyśmy szczególną osobę – prześliczną piosenkarkę Marinę Łuczenko-Szczęsny, która została naszą ambasadorką.

Po raz pierwszy zdecydowałyśmy się zorganizować sesję zdjęciową za granicą – tak, aby w pełni móc oddać słoneczny i wakacyjny charakter zaprojektowanej przez nas kolekcji. Kampanię zrealizowałyśmy z partnerem – marką Mokobelle, której piękna biżuteria stanowi idealne i wręcz naturalne dopełnienie naszych kreacji. Wspólnie stworzyliśmy stylizacje, które w wyjątkowy sposób wybrzmiewały na tle andaluzyjskiego, górskiego miasteczka skąpanego w gorącym słońcu.

Kolekcja utrzymana jest w klimacie zmysłowego stylu boho, proponowane przez nas sukienki są kobiece i zwiewne, utrzymane w ciepłej i wyrazistej kolorystyce, tak bardzo charakterystycznej dla marki.

Kadry uchwycone przez Martę Wojtal w pełni oddają atmosferę lata widzianego oczami Just Paul, natomiast nasza piękna modelka Marina idealnie uosabia wizję kobiety, którą miałyśmy przed oczami projektując naszą najnowszą kolekcję.

Przenieś się razem z nami do słonecznej Andaluzji i poczuj klimat gorącego lata w stylu boho!
Modelka: Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotograf: Marta Wojtal
Makijaż: Marta Iwańska/ Doktor Makeup
Fryzury: Marek Sierzputowski
Asystent fotografa: Zbigniew Szych
Stylizacja: Just Paul, Wiktoria Sadowska

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2017 Just Paul